Naše doporučení | Mauricius - Cesty za zážitky

Naše doporučení

Mauricius je jako svořený pro zamilované páry, rodiny s dětmi, ale i pro vášnivé golfisty. 

Nechte si doporučit výjimečné zážitky na ostrově snů.  

Golf & Mauricius

Golf & Mauricius

Golf na ostrově Mauricius je rozhodně nezapomenutelným zážitkem pro každého nadšeného golfistu. Ostrov nabízí různá hřiště, různé kvality, takže si zde zahraje opravdu každý hráč. Hotely mají většinou pro své ubytované hosty připravené speciální podmínky a ceny, někdy je vstup na hřiště zcela zdarma, jinde za menší poplatek. Ideální počasí na golf je jaro nebo podzim. Nejznámější a nejvíce vyhledávaná 18ti jamková golfová hřiště: The Anahita Golf Course, Tamarina Golf Club, Avalon Golf Club, Belle Mare Plage Golf Club, Heritage Golf Club, Ile Aux Cerfs Golf Course, Mont Choise Le Golf a Paradis Golf Club

Svatby

Svatby

Zažijte svůj výjimečný den jako z romantického filmu. Mauricius je ideálním místem pro pohadkové svatby. S obřadem v jednom z luxusních hotelů nebo na pláži  Vám rádi pomůžeme. Hotelové resorty jsou připravené i na oslavy. Například The Westin Turtle má k dispozici velký sál, v kterém můžete slavit s se všemi Vašimi hosty. Nechcete na Mauriciu uspořádat Váš obřad, ale přesto byste se sem rádi podívali. Můžeme Vám doporučit tento ostrov jako místo pro Vaši svatební cestu.

Relax & odpočinek

Relax & odpočinek

Hledáte pro svou dovolenou místo, kde byste si odpočinuli a nabrali nové síly? Pak je Mauricius pro Vás to pravé. Můžete zde relaxovat na krásných písečných plážích, ve vilach poblíž lagun s průzračnou tyrkysovou vodou nebo můžete odpočívat v prostorných pokojích, které nabízejí místní hotelové resorty. Využít můžete i wellness zařízení, které poskytuje nejeden z hotelů na Mauriciu. Těm z Vás, kteří raději relaxují aktivně, můžeme doporučit procházky podél pláží nebo poznávání krásné mauricijské přírody.

Šnorchlování

Šnorchlování

Průzračná voda, korály, vzácné ryby, podmořské želvy, potopené vraky a mnohem více můžete vidět a objevovat podél celého ostrova Mauricius. Šnorchlovat a potápět se můžete téměř kdekoliv. A pro ty, kteří se nechtějí během šnorchlování namočit lze zorganizovat vyjížďku na loďkách se skleněným dnem. Nejoblíbenější místa na šnorchlování: Blue Bay Marine Park, Trou aux Biches, Flic en Flac, Pointe aux Piments, Ile aux Cerfs.

Adrenalinový Mauricius

Adrenalinový Mauricius

Mauricius není jen o relaxu a odppočinku na bílých písečných plážích s drinkem v ruce. Mauricius v sobě skrývá mnoho adrenálinových zážitků. Nádherným zážitkem je trekking při východu slunce na nejhezčí útes Le Morne. Odvážní, si mohou zalézt po skalách v oblasti Belle Vue. Velice oblíbené jsou Zip - line dráhy a tandemové seskoky padákem. Pro ty z Vás, kteří nejste tak adrenalinově zapálení doporučujeme návštěvu rezervace Casela Park, který Vás zavede do africké savany mezi lvy, zebry, pštrosy. O Mauriciu se také říká, že je nejhezčí z koňského hřbetu, tento skvostný pohled na ostrov si můžete užít na jihozápadě ostrova.

Jachting

Jachting

Plavba na jachtě nemusí být záležitostí jen ostřílených "mořských vlků" - každý, kdo touží cestovat na otevřeném oceánu, moři či jezeře, může zažít tento neopakoatelný pocit naprosté svobody, na vlnách indického oceánu. Tento zážitek můžete na vlastní kůži vyzkoušet také na Mauriciu, kde se na výletě jachtou dostanete do bezprostřední vzdálenosti s živly, přírodou a mořskými zvířaty. Pozorování skakajících delfínu z paluby jachty při západu slunce, je tou pravou romatikou.