Victoria Beachcomber Resort & SPA | Mauricius - Cesty za zážitky

Victoria Beachcomber Resort & SPA

    

PolopenzeUbytování na 6 nocíCena za osobuDvoulůžkový pokoj
Swipe down

"An open window on the west coast"Victoria Beachcomber Resort & Spa se nachází severozápadně na pobřeží Mauricia a má výhodnou polohu mezi turistickým uzlem Grand Baie a hlavním městem Port Louis. Victoria Beachcomber čelí nádherným západům slunce a patří k nejoblíbenějším rodinným letoviskům na Mauriciu.Hotel je známý svými prostornými pokoji orientovanými na moře, uvolněnou atmosférou a širokou škálou aktivit pro děti i teenagery. Hotel zahrnuje životní styl, který osloví všechny věkové kategorie.


 Chcete-li mít maximální klid, zakupte si volitelný hotelový balíček „Beachcomber All-Inclusive“, který pokrývá všechna jídla a nápoje a další výhodné služby po celou Vaší dovolenou na Mauriciu.Galerie

Pokoje

Pokoj se světlými a letními tóny, s měkkým osvětlením a elegantním dřevěným nábytkem nabízí uklidňující atmosféru dovolené. Prostorná ložnice sahá až k terase, kde si budete moci vychutnat krásný výhled na tropickou zahradu. Tento pokoj, ideální pro pár cestující samostatně nebo s jedním dítětem. Je vybaven manželskou postelí a rozkládací sofa. Pokoj poskytuje klidné útočiště vybavené všemi náležitostmi pro dovolenou. 

Můžete se těšit na prostorný pokoj, který se otevírá na příjemnou terasu, ze které budete mít nádherný výhled. Kombinace tradičního ratanu, nábytku z tmavého dřeva a svěžích odstínů oranžové a zelené vytváří jemné tropické kouzlo. Pokoje Deluxe jsou ideální pro pár nebo rodinu čtyř (2 dospělé osoby a 2 malé děti). Pokoj se skládá pouze z jedné místnosti, manželské postele a rozkládací sofa. Pokoje se nacházejí v různých částech hotelu, kousek od restaurací, hlavního bazénu nebo sportovního centra.

Tento prostorný pokoj je vyhrazen pouze pro dospělé a poskytuje klidné útočiště párům, které touží po eleganci i soukromí. Pokoj vytvořený přesně tak, aby nabídl relaxační a příjemný zážitek z dovolené v krásném prostředí.  Pokoj s výhledem na oceán je pohodlně a stylově zařízený moderním zařízením a disponuje příjemnou venkovní terasou, kde si můžete užít dechberoucího výhledu na bazén níže a smyslný mořský park rozkládající se na obzoru.