The St. Regis Mauritius Resort | Mauricius - Cesty za zážitky

The St. Regis Mauritius Resort

     

PolopenzeUbytování na 6 nocíCena za osobuDvoulůžkový pokoj
Swipe down

Velice luxusní St. Regis Resort se nachází na nádherné písečné pláží, kde si můžete vychutnat panoramatický výhled na Indický oceán a na horu Le Morne. Letiště je vzdáleno asi 60 km od hotelu.


 Hotel se může chlubit pěti restauracemi s výběrem nejen asijské, ale také indické, francouzské a moderní kuchyně.


Hotel je postaven v koloniálním stylu, který nabízí elegantně vybavené pokoje, apartmány i vily. Každý pokoje je vybaven SAT/TV a wi-fi zdarma. 


Hosté v tomto luxusním resortu mohou navštívit posilovnu nebo wellness, zajezdit si na kole, zahrát tenis nebo se jít potápět či využít mnoho možností vodních sportů včetně slavného místa “One Eye”, které je proslulé surfaři.

Pokud chcete využít relax na hotelu, je tu pro Vás připraveno soukromé kino.


Galerie

Pokoje

Junior Suites se nachází v přízemí a prvním patře a nabízí výhled do zahrady. Pokoje jsou prostorné s televizí, trezorem, velkou koupelnou a s terasou či balkónem a butler servis. Vhodné pro dva/tři dospělé a jedno dítě nebo dva dospělé a dvě děti

Tyto pokoje se nachází v přízemí či prvním patře a nabízí částečně pohled oceán. Pokoje jsou prostorné s televizí, trezorem, velkou koupelnou a s terasou či balkónem a butler servis. Vhodné pro dva/tři dospělé a jedno dítě nebo dva dospělé a dvě děti.

Velké apartmá s jednou ložnicí a odděleným obývacím pokojem s prostorným balkónem či terasou nadosah pobřeží s výhledem na ohromující surfovací místo One Eye. Pokoje jsou vybaveny televizí, velkou koupelnou, privátním barem a butler servis. Vhodné pro dva/tři dospělé a jeden teenager nebo dva dospělí a jedno dítě od 4 – 11 let a jedno dítě do 3 let.