The Oberoi | Mauricius - Cesty za zážitky

The Oberoi

     

SnídaněUbytování na 6 nocíCena za osobuDvoulůžkový pokoj
Swipe down

Hotel The Oberoi nachází u krásné Turtle bay (Želví zátoky) s nádherným tyrkysovým mořem. Mezinárodní letiště je vzdálené 50 minut jízdy.  Hotel nabízí ubytování v luxusních prostorných pokojích a vilách. Vily jsou vybaveny vlastním bazénem, terasou s výhledem na zahrady nebo Indický oceán, posezením a vlastní koupelnou. Všechny pokoje a vily mají také klimatizaci s individuálním ovládáním nebo zařízení na přípravu kávy a čaje. 


Hosté hotelu mohou využít dvě restaurace, v kterých podávají mezinárodní, asijskou nebo také mauricijskou kuchyni. V hotelu je k dispozici také bar, dva bazény, lázeňské a fitness centrum. Pro sportovní nadšence jsou zde připravené dva osvětlené tenisové kurty, celá řada vodních sportů, včetně windsurfingu, vodního lyžování, šnorchlování a plachtění.

Galerie

Pokoje

Tyto uxusní pavilony nabízejí prostornou ložnici a obývací část. V koupelně je propadlá mramorová vana s výhledem na soukromou zděnou zahradu a samostatný sprchový kout.

Tyto vily jsou navrženy pro vaše pohodlí a soukromí a jsou zasazeny do soukromé zahrady s venkovním posezením. Luxusní vila má prostornou ložnici s manželskou postelí, koupelnu s mramorovou vanou, klimatizaci a obývací část.

Tyto vily zahrnují ložnici s manželskou postelí, elegantně zařízený obývací pokoj s nábytkem a koupelnu s mramorovou vanou. V soukromé zahradě na nádvoří můžete relaxovat ve vlastním vyhřívaném bazénu a natáhnout se na lehátku.


Uvedená cena platí při plné obsazenosti vily.