Sugar Beach Mauritius | Mauricius - Cesty za zážitky

Sugar Beach Mauritius

     

PolopenzeUbytování na 6 nocíCena za osobuDvoulůžkový pokoj
Swipe down

Luxusní hotel Sugar Beach se nachází u pláže v letovisku Flic-en-Flac a nabízí výhled na Indický oceán, wellness centrum, tropické zahrady a velký venkovní bazén.

Pokoje jsou elegantní a prostorné. Disponují klimatizací, moderním nábytek, satelitní TV s plochou obrazovkou, posezením, balkónem, příslušenství pro přípravu čaje a kávy a toaletní potřeby. Některé pokoje mají výhled na moře.


Restaurace podává pokrmy podle mauricijských receptů a také jídla italské a mezinárodní kuchyně. Hosté mohou relaxovat v baru u osvěžujícího koktejlu.

Na 18-ti jamkové golfové hřiště Ile Aux Cerfs se lze dostat lodí z přístavu Pointe Maurice, který je vzdálený 60 km od resortu. 

Galerie

Pokoje

Pokoj umístěn v přízemí či v prvním patře s velkou postelí a s prostrnou soukromou terasou či balkónem. Celá místnost je ve zámeckém stylu. Nechybí ani vlastní koupenla. Vhodné pro dva dospělé a jedno dítě.Pokoje v přízemí, prvním nebo druhém patře s velkou "Queen" či "King" postelí, vlastní koupelnou a neodolatelnou terasou či balkónem s výhledem na moře. Vhodné pro dva dospělé a jedno dítě.Rodinný pokoj v elegantním stylu v přízemí hotelu má dvě propojené pokoje, jimž každý z pokojů má velké postele typu "Queen" nebo "King". Z jednoho pokoje se dá vytvořit "dětský pokoj" s oddělenými postelemi. V pokoji typu Family je také vlastní koupelna. Vhodné pro čtyři dospělé tři dospělé a jeden teen nebo dva dospělé a jeden teen a jedno dítě do 4 let nebo 2 dospělé a 2 teen.Beach Perfection -  i tak se dá nazvat tento pokoj. Apartmány v přízemí hotelu s přímým vstupem na pláž. Pokoje se skládají z jedné ložnice s manželskou postelí velikosti "King" a společenskou místností, šatnou, koupelnou a samostatnou sprchou i WC, LCD TV. Ze soukromé terasy si můžete užít prvotřídní výhled na průzračné moře. Vhodné pro čtyři dospělé tři dospělé a jeden teen nebo dva dospělé a jeden teen a jedno dítě do 4 let nebo 2 dospělé a 2 teen