Shanti Maurice Resort & Spa | Mauricius - Cesty za zážitky

Shanti Maurice Resort & Spa

     

SnídaněUbytování na 6 nocíCena za osobuDvoulůžkový pokoj
Swipe down

"Relax, harmonie, chill & SPA" 


Hotel se nachází v obklopení korálových útesů a dramatických hor. Nabízí luxusní apartmá a vily vystavené v exotických zahradách s terasami orientované k oceánu. Shanti Maurice - Hotel, Villas & Spa poskytuje ubytování v elegantně zařízených apartmá a vilách vybavených kabelovou TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem. Pokud se ubytujete ve vile budete si moci uživat soukromí & relax u privátního bazénu.Hotelová restaurace nabízí pokrmy místní kuchyně připravované z čerstvých produktů z moře, hotelové zahrady a okolních farem. V nabídce je i grilování na pláží, wok menu a speciální dietní jídla. Ve volném čase si můžete užít jízdu na kole v okolí, pilates, šnorchlování, rybaření a řadě dalších aktivit. K dispozici je také hotelové wellness a fitcentrum.

Galerie

Pokoje

Obývací pokoj a prosorná ložnice s výhledem na moře, bezplatným Wi-Fi připojenám, LCD televize, telefon, trezor, klimatizace, příslušenství pro přípravu čaje či kávy. Soukromá terasa na dosah pláže. Vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a toaletou. Můžete si dopřát bezplatný přístup do lázní Shanti se saunou a parní lázni, také můžete využít fitness centrum nebo 9-ti jamkové hřiště. Vhodné pro maximálně 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let. 

Kuchyň, jídelna, obývací pokoj a prosorná ložnice s výhledem na moře, bezplatným Wi-Fi připojenám, LCD televize, telefon, trezor, klimatizace, příslušenství pro přípravu čaje či kávy. Soukromá terasa na dosah pláže. Vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a toaletou. Můžete si dopřát bezplatný přístup do lázní Shanti se saunou a parní lázni, také můžete využít fitness centrum nebo 9-ti jamkové hřiště. Vhodné pro maximálně 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let.

Kuchyň, jídenla, obývací pokoj a prosorná ložnice s výhledem na moře, bezplatným Wi-Fi připojenám, LCD televize, telefon, trezor, klimatizace, příslušenství pro přípravu čaje či kávy. Soukromá terasa na dosah pláže. Vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a toaletou. Můžete si dopřát bezplatný přístup do lázní Shanti se saunou a parní lázni, také můžete využít fitness centrum nebo 9-ti jamkové hřiště. Vhodné pro maximálně 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let.