Outrigger Mauritius Beach Resort | Mauricius - Cesty za zážitky

Outrigger Mauritius Beach Resort

     

PolopenzeUbytování na 6 nocíCena za osobuDvoulůžkový pokoj
Swipe down

Outriger Mauritius Resort & Spa leží v přírodní rezervaci Bel Ombre, což je vzdáleno 45 km od mezinárodního letiště Sir Seewoosagur Ramgoolam.


Hotel má luxusní pokoje, které nabízí výhled na nekonečné moře. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Pokoje typu Deluxe disponují balkonem s úchvatným výhledem na moře. Koupelny jsou velice prostorné a naleznete v nich nejen sprchový kout, ale také vanu.


V hotelové restauraci se podávají pokrmy mauricijské i mezinárodní kuchyně. Koktejly, degustaci místního vína a drobné občerstvení si můžete vychutnat v baru Bleu.


Zrelaxovat nejen mysl, ale především tělo můžete v místním wellness centru Navasana. V resortu můžete využit také aktivního odpočinku, různým sportovním aktivitám, šnorchlování, potápění nebo také stolnímu tenisu.


Galerie

Pokoje

Tyto klimatizované pokoje nabízí překrásný výhled na moře. Vhodné pro rodinu o dvou dospělých a dvou dětech (do 17 let) v oddělené ložnici. Propojené pokoje s TV znamená, že si obě generace mohou užít své soukromí. 


Uvedená cena platí při plné obsazenosti pokojů.

Prostorné a stylové pokoje se nachází v blízkosti pláže a překrásným výhledem na moře. Klimatizované pokoje nabízí vestavěné skříně, bezpečnostním trezorem pro cennosti, dvojitou vanou a samostatnou sprchou. Vhodné jako rodinná dovolená pro dva dospělé a jedno dítě.  


Uvedená cena platí při plné obsazenosti pokoje.

Apartmá se nachází na nábřeží, které nabízí nerušený výhled na oceán. Pokoje mohou nabídnout velkou koupelnu s dvojitou vířivanou vanou i samostatným sprchovým koutem, dále je zde vybavená šatní skříň a osobní trezor. Vhodné pro rodinu o dvou dospělých a jednoho dítěte. 


Uvedená cena platí při plné obsazenosti pokoje.


Apartmá se může pyšnit výhledem na moře s odděleným obývacím pokojem, prostornou koupelnou, kde se nachází dvojitá vana a samostatná sprcha.
Vhodné pro rodinu o dvou dospělých a jednoho dítěte. 


Uvedená cena platí při plné obsazenosti pokoje.