Marguery Exclusive Villas - Conciergery & Resort | Mauricius - Cesty za zážitky

Marguery Exclusive Villas - Conciergery & Resort

     

Ubytování na 6 nocíCena za viluCena za osobu
Swipe down

"Feel at home"Užijte si svou dovolenou v pohodlí a intimitě vily a využijte stejné služby jako v hotelu!

 

Klubový dům, služby concierge a služby šité na míru; přijďte a sdílejte náš svět, zasazený mezi moře a hory, kde je naším největším přáním, abyste se cítili jako doma ...


Marguery Exclusive Villas - Conciergery & Resort se nachází ve městě Rivière Noire, pouhých 9 km od vodopádů Les Chute′s de Rivière Noire, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. 
Luxusní klimatizované vily mají terasu, posezení, jídelní stůl, vybavenou kuchyň se sporákem, mikrovlnnou troubou, kávovarem a myčkou nádobí a vlastní koupelnu s župany a fénem. Resort nabízí také venkovní bazén, bar, donášku potravin nebo obědové balíčky. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří jezdectví, golf, šnorchlování, potápění nebo windsurfing. 

Galerie

Pokoje

Dvoupodlažní vila typu Superior se skládá z velkého obývacího pokoje, jídelny a kuchyně, dále z ložnice s koupelnou a šatnou v přízemí a dvou dalších ložnic s příslušnými koupelnami v horním patře. Exteriér zahrnuje exotickou zahradu uzavřenou a zajištěnou altánem a soukromým bazénem o rozloze 18 m². Jako přístavba vily propojuje krásná terasa interiér s exteriérem a nabízí příjemný a ideální prostor pro vychutnání jídla. Superior Villa je ideální pro 6 osob. Lze si ji také pronajmout jako jednopokojovou či dvoupokojovou. 

Dvoupodlažní vila Deluxe se skládá ze 3 ložnic a 3 koupelen, z nichž dvě jsou v horním patře. Přízemí se skládá z krásného obývacího pokoje s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem, dále z hlavní ložnice a koupelny. Tropická zahrada uzavírá soukromý bazén o rozloze 29 m2, altán a venkovní sprcha. Přístavba vily spojuje interiér s exteriérem krásná terasa, která nabízí pěkný prostor. Vila typu Deluxe je ideální pro 6 osob a může v obývacím pokoji umístit 2 další osoby na rozkládací pohovku. 


Dvoupodlažní vila Prestige zahrnuje 4 ložnice a 4 koupelny, z nichž dvě jsou v horním patře. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem a další dvě ložnice, včetně hlavní ložnice, která zahrnuje vlastní koupelnu s vanou a italskou sprchou, dvojité umyvadlo a šatnu. Užijte si svou dovolenou v naprostém klidu s naším soukromým bazénem o velikosti 29 m2 a altánem, zasazeným v srdci upravené tropické zahrady. Jako rozšíření do vily spojuje interiér s exteriérem krásná terasa, která nabízí příjemný a ideální prostor. Vila Prestige je ideální pro 8 osob a může se v ní umístit další 2 osoby na rozkládacím gauči v obývacím pokoji.