LUX Belle Mare | Mauricius - Cesty za zážitky

LUX Belle Mare

     

LeteckySnídaněUbytování na 6 nocíCena za osobuDvoulůžkový pokoj
Swipe down

"Luxury, Energy & Authentic Vibes"Luxusní hotel na Mauriciu, zářící energickou energií a pohostinností autentického ostrovního života.LUX * Belle Mare slibuje stylové moderní ubytování s luxusní pohostinností. Tento moderní butikový resort na Mauriciu, zasazený v nádherně upravené tropické zahradě poblíž ospalé vesnice Belle Mare, žije na nádherném úseku východního pobřeží. Designérka Kelly Hoppen vdechla inspiraci do interiérů a pro líbánky je stejně svůdná jako zábava pro vícegenerační a rodinné dovolené. 


Úchvatné výhledy na moře, pláž s jemným bílým pískem, tyrkysově zbarvený oceán a kokosové palmy, které se jemně vlní ve větru to je LUX Belle Mare. Hotel disponuje největším bazénem na ostrově. V hotelové restauraci se dočkáte tradiční čínské a indické kuchyně. K dispozici je pro Vás stravování formou polopenze, plné penze nebo all inclusive. 


Nadšenci Instagramu zde objeví "Insta Friendly Places"  fotí se zde populární fotky s místní domácky vyrobenou zmrzlinou, rustikální chatrč na rum, pivní akademii a koktejly se zvukovou stopou DJ v Beach Rouge. 


Nebo jen vypněte a dopřejte si sladké vůně lázeňských procedur LUX * Me, zahrajte si golf na jednom ze tří světových- golfových hřišť nebo prozkoumejte mořský život v laguně. Pokud to zní jako jedno z nejpůvabnějších míst na ostrově, je to tak. V LUX Belle Mare na Vás čeká spousta překvapení a nezapomenutelná dovolená.

Galerie

Pokoje

Pokoje jsou Designed by Kelly Hoppen, která navrhla pokoje typu plážového domu s nádechem elegance. Každé apartmá je vybaveno manželskou postelí King Sleep Tight, šatnou a luxusní koupelnou s velkou sprchou, dvěma umyvadly, vanou a samostatnými toaletami. 48palcové širokoúhlé LED televizory; propracovat své nabídky minibaru; vysokorychlostní bezplatné Wi-Fi. Pokoje jsou vhodné pro 2 dospělé osoby a 1 dítě na rozkládací sofa. Pokoje typu Junior Suite jsou možné s výhledem do zahrady, na bazén nebo s výhledem na oceán. 

Pokoje jsou jsou stejně vybaveny jako pokoje Junior Suite, Designed by Kelly Hoppen, která navrhla pokoje typu plážového domu s nádechem elegance. Každé propojené apartmá se skládá ze dvou samostatných pokojů a je vybaveno manželskou postelí King Sleep Tight, šatnou a luxusní koupelnou s velkou sprchou, dvěma umyvadly, vanou a samostatnými toaletami. 48palcové širokoúhlé LED televizory; propracovat své nabídky minibaru; vysokorychlostní bezplatné Wi-Fi. Pokoje jsou vhodné až pro 4 dospělé osoby. 

Slovo Villa je synonymem pro inkognito, intimitu, bohatství a nezávislost. Pokud s Vámi některé z těchto slov rezonují, jste na správném místě - nádherné vily LUX * Belle Mare Vám garantují klid. Nabízejí také určitý druh životního stylu. Naše krásné vily vítají náročné cestovatele, kteří hledají letní únik a přesto se chtějí cítit jako doma. Užijte si východ slunce a úchvatný výhled na oceán přímo z vany - jedinečné nezapomenutelné chvíle společenství s krásou Mauricia. Toto jedinečné ubytování ve vynikající lokalitě, se soukromou zahradou a přímým přístupem na pláž, činí z této vily naprostý ráj.