La Mariposa | Mauricius - Cesty za zážitky

La Mariposa

   

LeteckyPolopenzeUbytování na 6 nocíCena za osobuDvoulůžkový pokoj
Swipe down

"Home Atmosphere"Rodinný hotel .. La Mariposa Magic ... Přijeďte a užijte si místní atmosféru v hotelu přímo na pláži.  
Hotel La Mariposa se nachází na západě ostrova v oblastí Black River West na nedotčené bílé písčité pláži, poblíž hory Morne a magických vodopádů Les Chutes. Tato oblast je součástí světového kulturního dědictví UNESCO. Za nás je to jedno z nejhezčích míst na přemýšlení s božskými západy slunce na ostrově.


Pokoje jsou prostorné a čisté, vybavené klimatizací, kuchyňským koutem, postelí o velikosti "King", koupelnou, výhledem na oceán/do zahrady a útulnou vlastní terasou.Galerie

Pokoje

Pokoj s jednou ložnicí v přízemi nebo v prvním patře s manželskou postelí, TV, koupelnou a kuchyňským koutem. Z balkónu či terasy se můžete kochat výhledem na tropickou zahradu, bazén a oceán. Vhodné pro maximálně 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě do 12 let.


Pokoj s jednou místností umístěný v přízemí nebo prvním patře s manželskou postelí, TV, koupelnou a kuchyňským koutem. Užijte si krásný výhled na zahradu i moře ze soukromé terasy. Vhodné pro 2 dospělé osoby.

Pokoj s jednou místností umístěný v přízemí nebo prvním patře s manželskou postelí, TV, koupelnou a kuchyňským koutem. Užijte si krásný výhled na horu Le Morne a oceán ze soukromé terasy. Vhodné pro maximálně 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě do 12 let.