Hotel Long Beach A Sun Resort | Mauricius - Cesty za zážitky

Hotel Long Beach A Sun Resort

     

PolopenzeUbytování na 6 nocíCena za osobuDvoulůžkový pokoj
Swipe down

Resort v Belle Mare u dlouhé pláže s bílým pískem. Nabízí 3 venkovní bazény, wellness centrum a bezplatné Wi-Fi.

Resort poskytuje ubytování v moderních, stylových a prostorných apartmá s balkonem, výhledem na moře, TV s plochou obrazovkou a psacím stolem. Standardem je dále koupelna s vanou i sprchou a toaletními potřebami zdarma. Některá apartmá se nacházejí přímo u pláže.

Resort disponuje celkem 5-ti restauracemi, kde se podávají pokrmy různých kulinářských tradic připravované z čerstvých sezonních surovin.

Hosté zde mohou relaxovat na terase, zajít si do baru s velkým výběrem nápojů nebo si zacvičit ve fitcentru. Na místě a v okolí se lze věnovat i řadě dalších aktivit, například tenisu, šnorchlování nebo windsurfingu.

Resort se nachází 30 minut lodí od 18-ti jamkového šampionského golfového hřiště Ile aux Cerfs. Letiště sira Seewoosagura Ramgoolama odtud leží 30 km. 

Galerie

Pokoje

"Tropická elegance “ tak se dají nazvat pokoje s King bed nebo s velkou manželskou postelí, s krásným výhledem do zahrady. Výhled na oceán si můžete vychutnat z prostorné soukromé terasy. Vhodné pro maximálně 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let. 

„Plážová dokonalost“ - moderní prostorné pokoje první třídy s manželskou postelí v přízemí / prvním patře s elegantním tropickým vkusem včetně prostorné soukromé terasy nebo balkonu s přímým přístupem na klidnou pláž.
Koupelna je vybavena vanou a samostatným sprchovým koutem.

Vhodné pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let.

„Rodinný život v celé své kráse“ - Prostorná rodinná apartmá s postelemi velikosti King v přízemí / prvním patře s vlastní zařízenou terasou nebo balkonem v elegantním tropickém duchu včetně prostorného samostatného dětského pokoje s rozkládacími pohovkami a samostatné dětské koupelny / WC. Ideální místo pro rodinu v tropické zahradě v blízkosti dětského klubu.

Koupelna je vybavena vanou a samostatným sprchovým koutem.
Vhodné pro 2 dospělé a 3 děti do 12 let.