Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa | Mauricius - Cesty za zážitky

Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa

     

LeteckySnídaněUbytování na 6 nocíCena za osobuDvoulůžkový pokoj
Swipe down

"The Symbol of Tropical Elegance"Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa je elegantní pětihvězdičkový resort na Mauriciu a je rájem klidu - ideální prostředí pro Vaši luxusní dovolenou a znovuobnovení Vašeho těla a duše.Kaskádové bazény poseté ostrůvky jasnými květinami, terasy výhledem na moře a tropické zahrady osázené exotickými stromy činí z Dinarobin Beachcomber na Mauriciu symbol tropické elegance.


Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa a Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa, jsou dva resorty stejné kategorie sdílející svá zařízení. Hosté Dinarobin Beachcomber mají přístup na 18 jamkové golfové hřiště Par 72 v Paradis Beachcomber a do osmi příjemných restaurací, čtyři restaurace v každém hotelu.


Dinarobin Beachcomber nabízí také řadu bezplatných pozemních a vodních sportů.

Lázně jsou bezpochyby nejkrásnějšími lázněmi na Mauriciu a ideálním místem k odpočinku a rozmazlování.


Skvělé prostředí resortu doplňuje prvotřídní servis. Všímavý personál obsluhuje každý Váš rozmar v restauracích, ve Vašem apartmá nebo na pláži při odpočinku ve stínu pod slaměným slunečníkem.Dinarobin Beachcomber nabízí nové standardy v luxusu, místo klidu a krásy, které zklidní Vaše smysly.

Galerie

Pokoje

Toto prostorné, ale intimní apartmá nabízí možnosti s výhledem do tropické zahrady nebo s výhledem na moře.  Ložnice s otevřenou obývací částí vede k terase s možností posezení. Dřevo dodává nábytku originální nádech. Tento pokoj zaručí pohodlný odpočinek při dovolené na Mauriciu, který disponuje veškerým důležitým vybavením pokoje, které pro své pohodlí během dovolené potřebujete. Pokoj vhodný pro 2 dospělé osoby a 1 dítě na rozkládací sofa. 

Apartmá má prestižní koloniální atmosféru, uhnízděné uprostřed tropických zahrad. Měkké interiéry vytvářejí pocit harmonie a luxusu. Prostorná ložnice s útulnou obývací částí a terasou, kde si páry mohou užít teplé odpoledne, dodává Vaší dovolené ten správný odpočinek. Elegantní koupelna s vlastní koupelnou zahrnuje velkou sprchový kout, samostatnou vanu a prostornou skříň. Tmavě hnědé barvy doplňují jemné béžové tóny v celé sadě a vytvářejí uklidňující atmosféru, zatímco elegantní nábytek a kování dodávají rafinovaný nádech. Exkluzivní Club v Dinarobinu je součástí balíčku ubytování pro obyvatele tohoto okouzlujícího apartmá. Pro členy klubu jsou připraveny speciální služby: vstup do soukromého bazénu, relaxačního koutku. Klub je založen na celosvětovém konceptu nabídky špičkových klientů Executive Floors a VIP salonků. Pokoj vhodný pouze pro max. 3 dospělé osoby.

Toto prostorné, ale intimní apartmá s výhledem na moře se nachází v soukromé části hotelu vyhrazené pouze pro dospělé. Nabízí luxusní romantické útočiště pro páry s fantastickým výhledem do svěží tropické zahrady. Prostorná ložnice je ideální pro dvě osoby a je vybavena moderní koupelnou s prostornou sprchou, vanou a šatní skříní. Teplé tóny pomerančové, béžové a hnědé směsi s elegantním dřevěným nábytkem vytvářejí sofistikovanou atmosféru a pohodlí. Na soukromé terase si hosté mohou užít neuvěřitelné západy slunce. Pokoj pouze pro 2 dospělé osoby.