Constance Belle Mare Plage | Mauricius - Cesty za zážitky

Constance Belle Mare Plage

     

SnídaněUbytování na 6 nocíCena za pokoj
Swipe down

Nově renovovaný Hotel Constance Belle Mare Plage se nachází na východní části ostrova Mauricius, přibližně hodinu od letiště, a obklopuje ho nádherná tropická zahrada. Fantastická, 2,3 kilometru dlouhá písečná pláž u pobřežního korálového útesu, jedna z nejkrásnějších na ostrově, vás dozajista okouzlí.


Luxusní resort nabízí dostatek soukromí pro odpočinek, ale i aktivní dovolenou. Opalovat se na pláži, ochutnávat místní drinky nebo se nechat hýčkat ve spa? Vše je možné. Nadšeni tu budou i milovníci golfu. V blízkosti je ostrov Ile aux Cerfs s proslulým golfovým hřištěm.


Ubytování zajišťují pokoje, suity a vily. Všechny hotely Constance kladou důraz na individuální přístup ke klientům, proto nabízí vše, co utvoří vaši dokonalou dovolenou, od luxusního ubytování, přes komfortní služby a kulinářské zážitky až po sportovní i relaxační vyžití.


Bude zde na Vás čekat sedm luxusních restaurací a šest barů se snovými výhledy.

Pokud jedete s dětmi, nebojte, ty si užijou spoustu zábavy a dobrodružství v Constance Kids Club.


Galerie

Pokoje

Prestige room  nabízejí výhled na moře a mají k dipozici balkon nebo terasu, koupelnu se sprchou a vanou a toaletu. Na pokojích je také připravené zařízení na přípravu čaje a kávy.

Pokoje Junior suite nabízí výhled na moře a pláž. Jsou vybveny s velkou terasou nebo balkonem.

Pro hosty je zde k dispozici rozkládací pohovka a jídelní kout, koupelna se sprchou a vanou a toaleta.  Využit mohou také zařízení na přípravu kávy a čaje.